Monitorovanie životného prostredia pre efektívne hospodárenie

logo D-Ex info@dex.sk | +421 2 5729 7421
 • Monitorovanie životného prostredia pre efektívne hospodárenie

  Zemědělství

  Pre zefektívnenie poľnohospodárskej výroby musia poľnohospodári zabezpečiť dobré životné podmienky zvierat, vytvoriť čo najpriaznivejšie podmienky na pestovanie ovocia a zeleniny a efektívne využívať prírodné zdroje. Inovatívne riešenia pre prvovýrobu, ako napríklad vertikálne poľnohospodárstvo alebo regeneračné poľnohospodárske techniky, podnecujú poľnohospodárov k využívaniu vedecky overených technológií. Napríklad kontrola parametrov, ako je oxid uhličitý (CO2), relatívna vlhkosť a teplota, je potrebná na zabezpečenie stabilných vnútorných a vonkajších podmienok pre dobrú úrodu kvalitných produktov.

  Spoločnosť Vaisala ponúka zákazníkom merania, ktoré poskytujú údaje na prijímanie lepších výrobných rozhodnutí, zvýšenie bezpečnosti práce a zlepšenie celkovej efektívnosti. Primárne operácie optimalizované monitorovaním znižujú ekologickú stopu, umožňujú efektívne využívanie energie a znižujú množstvo potravinového odpadu.

   

  logo výrobce Vaisala

  Vaisala špecialista

  Kategórie priradené k aplikácii

  Ak chcete vedieť viac o téme monitorovanie životného prostredia pre efektívne hospodárenie, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Vaisala špecialista

  Kam ďalej? Pozrite sa na ďalšie aplikácie z odvetvia poľnohospodárstvo alebo na prehľad všetkých odvetví.