Zobrazenie jednotného času v prevádzkach s nebezpečenstvom výbuchu

logo D-Ex info@dex.sk | +421 2 5729 7421
 • Zobrazenie jednotného času v prevádzkach s nebezpečenstvom výbuchu

  Systém jednotného času je systém synchronizovaných hodín, ktoré zobrazujú jeden čas súčasne na viacerých miestach. Tento systém pozostáva z presných hlavných hodín, ktoré slúžia ako zdroj informácií o čase, a jedných alebo viacerých pomocných hodín, ktoré tieto informácie prijímajú pomocou elektrických impulzov a zobrazujú ich používateľovi. Systémy jednotného času sa používajú najmä v školách, nemocniciach, na letiskách, železničných staniciach, vo výrobných závodoch a v továrňach.

  Pri požiadavke na zobrazenie jednotného času v priemyselnej prevádzke s nebezpečným priestorom zóny 0/20 je na výber medzi jednoduchými iskrovo bezpečnými digitálnymi hodinami s možnosťou externej synchronizácie alebo pohodlnejším Ex ia textovým displejom s komunikačným protokolom MODBUS pripojeným prostredníctvom sériovej komunikačnej linky RS485/RS232. Pohodlnejším riešením pre používateľa sa javí textový displej Spark BA484D alebo BA488, ktorý okrem zobrazenia v až 11 prednastavených obrazovkách umožňuje vytvoriť vlastnú obrazovku. Doteraz jedinečná aplikácia pre jednotný systém zobrazovania času v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu s použitím Ex ia textových displejov BA484D, bola vytvorená špeciálne pre nášho domáceho zákazníka.

  logo výrobce BEKA associates

  BEKA associates špecialista

  Súvisiace produkty

  Kategórie priradené k aplikácii

  Ak chcete vedieť viac o téme zobrazenie jednotného času v prevádzkach s nebezpečenstvom výbuchu, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  BEKA associates špecialista

  Kam ďalej? Pozrite sa na ďalšie aplikácie z odvetvia farmácia a medicína alebo na prehľad všetkých odvetví.

  Novinky