Monitorovanie prostredia v čistých priestoroch

logo D-Ex info@dex.sk | +421 2 5729 7421
 • Čisté priestory

  Čisté priestory sú priestory, ktoré sú špeciálne navrhnuté a vybavené na prácu s citlivými materiálmi alebo procesmi, napríklad vo farmaceutickom alebo polovodičovom priemysle. Tieto priestory musia splnovať prísne požiadavky na čistotu vzduchu a musia byť vybavené filtračnými systémami, aby sa zabránilo kontaminácii.

  Monitorovanie prostredia v čistých priestoroch

  Měření prostředí v čistých prostorech

  Znížte riziko nevyhovujúcich podmienok a pomôžte udržať vaše farmaceutické a biotechnologické čisté priestory pripravené na audit a v súlade s predpismi. Čisté priestory a iné kritické prostredia si vyžadujú vysoko výkonné merania prostredia, aby fungovali konzistentne a podľa špecifikácií. Merania vlhkosti a teploty môžu byť v čistých priestoroch obzvlášť náročné.

  Vysoko presné prístroje a robustné riešenia spoločnosti Vaisala riešia problémy s meraním a pomáhajú udržiavať plynulý chod čistých priestorov. Vďaka najmodernejšej meracej technológii, odbornému poradenstvu a širokej škále služieb na podporu prevádzky čistých priestorov naše produkty merajú, monitorujú a zaznamenávajú: vlhkosť, rosný bod, teplotu, tlak, CO2, H2O2 a ďalšie parametre.

  Ako monitorovať prostredie?

  Ďalšie odvetvia


  Novinky