Stráženie minimálnej hladiny oleja v zhášacej tlmivke zemného spojenia

logo D-Ex info@dex.sk | +421 2 5729 7421
 • Stráženie minimálnej hladiny oleja v zhášacej tlmivke zemného spojenia

  Zhášecí tlumivka zemního spojení

  Zemniaca tlmivka sa používa na elimináciu nežiaduceho vlnenia elektrického napätia, ktoré môže vzniknúť pri prepínaní medzi rôznymi zdrojmi napájania alebo pri pripojení veľkých zdrojov záťaže. Minimálna hladina oleja v tlmivke zemného spojenia je nevyhnutná pre jej správnu činnosť a ochranu pred poškodením. Ak je hladina oleja príliš nízka, môže dôjsť k prehriatiu a poškodeniu tlmivky. Hladina oleja sa preto musí pravidelne kontrolovať a v prípade potreby dopĺňať.

  Jedným zo spôsobov kontroly hladiny oleja v tlmivke zemného spojenia je použitie plavákových limitných hladinomerov. Plavákové limitné hladinomerysnímače, ktoré používajú plavák, ktorý stúpa a klesá s hladinou oleja. Snímač vyhodnocuje polohu plaváka a vyhodnotený signál posiela do monitorovacieho systému. Tento typ snímača je veľmi obľúbený pre svoju jednoduchosť a spoľahlivosť a tiež sa ľahko inštaluje.

  logo výrobce KSR Kuebler

  KSR Kuebler špecialista

  Súvisiace produkty

  Kategórie priradené k aplikácii

  Ak chcete vedieť viac o téme stráženie minimálnej hladiny oleja v zhášacej tlmivke zemného spojenia, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  KSR Kuebler špecialista

  Kam ďalej? Pozrite sa na ďalšie aplikácie z odvetvia energetika alebo na prehľad všetkých odvetví.

  Novinky