Meranie vlhkosti, teploty a CO2 pri riadení kvality vzduchu vo vnútorných priestoroch

logo D-Ex info@dex.sk | +421 2 5729 7421
 • Meranie vlhkosti, teploty a CO2 pri riadení kvality vzduchu vo vnútorných priestoroch

  vzduchotechnika

  Zabezpečenie príjemného životného prostredia je zvyčajne spojené so zabezpečením optimálnej teploty a dostatočnej kvality vzduchu. V obytných domoch, veľkých halách alebo skladovacích priestoroch sa to zvyčajne zabezpečuje pomocou zariadení, ktoré sa starajú o prívod a ohrev alebo chladenie vzduchu. Čerstvý vzduch sa privádza vetraním alebo čoraz častejšie rekuperáciou tepla.

  Spoľahlivé meranie vzduchu a jeho kvality umožňuje znížiť spotrebu energie v týchto budovách. Spoľahlivé merania teploty, vlhkosti a koncentrácie CO2 sú hlavnými parametrami na udržanie kvality bývania. V prípade priemyselných priestorov je kvalita vzduchu kľúčová na zaistenie opakovateľnosti, kvality výrobkov a ich skladovania v optimálnych podmienkach a v neposlednej rade na optimalizáciu nákladov. So všetkými týmito parametrami vám prácu uľahčí použitie inteligentných snímačov teploty, vlhkosti alebo CO2 od spoločnosti Vaisala.

  logo výrobce Vaisala

  Vaisala špecialista

  Kategórie priradené k aplikácii

  Ak chcete vedieť viac o téme meranie vlhkosti, teploty a CO2 pri riadení kvality vzduchu vo vnútorných priestoroch, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Vaisala špecialista

  Kam ďalej? Podívejte se na přehled všech odvětví.