Oddelenie iskrovo bezpečných obvodov pomocou galvanických oddeľovačov

logo D-Ex info@dex.sk | +421 2 5729 7421
 • Oddelenie iskrovo bezpečných obvodov pomocou galvanických oddeľovačov

  Oddělovače MTL

  Jedným zo spôsobov oddelenia iskrovo bezpečných obvodov od nadväzujúcich elektrických zariadení je použitie galvanických oddeľovačov… Iskrovo bezpečné oddeľovače poskytujú nielen ochranu pred výbuchom, ale umožňujú aj prenos alebo rozdelenie signálu. Zabraňujú tiež skresleniu alebo rušeniu signálov v obvode. Výhodou tohto iskrovo bezpečného rozhrania je, že na rozdiel od Zenerových bariér nevyžadujú uzemnenie a že vstup, výstup a pomocné napájanie sú navzájom galvanicky oddelené.

  Na iskrovo bezpečné oddelenie, napájanie alebo konverziu signálu by sa mali používať galvanické oddeľovače MTL. K dispozícii sú typy pre všetky štandardné typy signálov používané pri meraní a regulácii. Jednoduchá inštalácia, vysoká presnosť, tradičná vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť predurčujú tieto jednotky pre väčšinu aplikácií vrátane kritických. Sú k dispozícii v prevedení na DIN-lištu alebo na základnú dosku vrátane systémových riešení pre väčšinu výrobcov riadiacich systémov. Viackanálové prevedenie jednotiek a nízka spotreba energie znižujú náklady na inštaláciu a prevádzku.

  logo výrobce Eaton-MTL

  Eaton-MTL špecialista

  Súvisiace produkty

  Kategórie priradené k aplikácii

  Ak chcete vedieť viac o téme oddelenie iskrovo bezpečných obvodov pomocou galvanických oddeľovačov, kontaktujte nás prosím. Kontaktujte nás

  Eaton-MTL špecialista

  Kam ďalej? Pozrite sa na ďalšie aplikácie z odvetvia farmácia a medicína alebo na prehľad všetkých odvetví.